Ty máš svaly, já mám čáry

CreaBolikum je zdrojem síly a výkonnosti pro sportovce a atlety a jako bonus jim vyčaruje i více svalového objemu. Jak už název napovídá, CreaBolikum obsahuje kreatin, který patří mezi přírodní látky. Kreatin se nachází v našem těle a podílí se na energetické látkové výměně a na svalové výkonnosti. Více než 95% kreatinu, který si nosíme s sebou v těle, se nachází ve svalstvu.

Kreatin mají i zvířata, proto hodně kreatinu nalezneme v potravinách, které jsou bohaté na bílkoviny (maso, ryby, atd.) Při průměrném stravování přijmeme pouze cca 1 gram kreatinu. Při vrcholovém sportu je tedy zapotřebí, zásobit se kreatinem jinak.

Výhody CreaBolika:

  • anabolický faktor (tvoří sval)
  • zvýšení výkonnosti až o 25%
  • zlepšení výkonu při sprintu a vytrvalostním sportu
  • zkrácení doby odpočinku po tréninku
  • optimální dávkování s 800 mg kreatinu v tobolce

Dávkování

Užívejte CreaBolikum 2krát denně 3-4 tobolky (3-4 tobolky půl hodiny před tréninkem a 3-4 tobolky během jedné hodiny po tréninku). Ve dnech, kdy nemáte trénink, by jste měli užívat 3-4 tobolky ráno a 3-4 tobolky večer. Nezapomeňte řádně zapít vodou. Nabíjecí fáze není nutná.

Tento přípravek by jste měli užívat minimálně 8 týdnů a maximálně 16 týdnů. Přestávka v konzumaci by měla činit 2-4 týdny. Provádějte krátké cykly v trvání 8 týdnů s dvoutýdenní přestávkou, nebo dlouhé cykly trvající 16 týdnů se čtyřtýdenní přestávkou.

Přidat komentář