Proteinový nápoj – Propak

S doplňkem stravy Propak dosáhnete maximální síly a svalové hmoty při nejmenším podílu tělesného tuku. Tudíž je tento přípravek určen silovým sportovcům a kulturistům. Problémem většiny vrcholových sportovců je špatné stravování. Kvůli tomu pak sahají po steroidech na hormonové bázi, aby zvýšili svou výkonnost na maximum. Chemicko-farmaceutická anabolika jsou nelegálním dopingovým prostředkem, ale hlavně jsou krajně nezdravá.

Propak Vám dodá  sílu a podpoří nárůst svalstva a to legálním a zdravým způsobem. Propak obsahuje vše, co Vaše tělo potřebuje pro anabolickou látkovou výměnu, k nárůstu svalstva a optimalizaci výkonu. V Propaku se slučují anabolické a antikatabolické zdroje bílkovin, vysoce molekulární  transportní matrix, kofaktory testosteronu, podporovač růstu buněk, insulgenní výživné látky, výživné substráty pro ATP, vitamíny, osmotický komplex minerálních látek, stopové prvky a spoustu dalších důležitých výživných látek, které Vaše svalstvo potřebuje k růstu.

100 g prášku (vanilka) obsahuje:

bílkoviny:  69,7 g, tuk: 3,9 g, uhlohydráty: 218 g, 441 kcal/1875 kJ,

Dávkování:

250 ml chlazeného nízkotučného mléka (obsah tuku 1,5%) a cca 2 vrchovaté lžíce prášku dejte do šejkru a třepejte po dobu 20 sekund. Užívejte až 4 porce denně, nejlépe před sportovním výkonem a bezprostředně po výkonu a před spaním.

Upozornění:

Tento přípravek je nevhodný pro diabetiky.

Přidat komentář