Doplněk stravy pro sportovce – Colafit

Colafit je krystalický kolagen na klouby, vaziva i kůži. Colafit vyživý  a ochrání klouby, vazivo, šlachy a dodávku kolagenu ocení hlavně Vaše chrupavky.

Jedno balení colafitu si můžete koupit po 15, 30 nebo 60 kusech.

Doporučené dávkování

Colafit užívejte po jedné tabletě každé ráno a to minimálně 10 minut před jídlem. Dětem stačí ½ tabletky denně. Colafit se snadno polyká i bez zapíjení. Pokud tabletku zapijete vodou, rozhodně to nesníží její účinnost. Tento přípravek užívejte 2 – 3 měsíce dvakrát do roka. V případě potřeby užívejte Colafit i déle. Colafit je vhodný pro těhotné a kojící ženy i pro diabetiky.

Podle odborníků dochází k prvnímu opotřebení kloubů už ve 25 letech. Nedostatek kolagenu se může projevit na zhoršení stavu pokožky,  vypadávání vlasů, lámavosti nehtů a loupání v kloubech a zádech. Proto nepodceňujte nedostatek kolagenu. Ten tvoří až 40% kloubní chrupavky a zároveň ho obsahuje polovina bílkovin. Jak vidíte, naše tělo má opravdu velkou spotřebu kolagenu a pokud si ho tělo žádá …. Pravidelné užívání Colafitu dále zlepší a omladí pleť. Cena jednoho balení se pohybuje okolo 300 Kč.

Přidat komentář