Doplněk stravy Carnitax 600

Sílu a vytrvalost Vám zvýší 600 mg čistého L-carnitinu v 1 tabletě. Urychluje spalování tuků  a to díky přeměně mastných kyselin na energii. Carnitax 600 pomáhá spalovat tuky, když se mučíte při cvičení. Jestliže chodíte ze cvičení zrychtováni, tak oceníte jeho rychlou léčbu svalů po cvičení. Vaše srdce při cvičení a sportování jede na plné obrátky, ale s Carnitaxem mu dodáte energii a podpoříte správnou srdeční činnost.

Dávkování pro podporu srdeční a mozkové činnosti

Jestliže chcete užívat Carnitax 600 kvůli podpoře srdeční a mozkové činnosti, užívejte 1 tabletu denně. Užívejte ho nejlépe ráno, na lačno a zapijte ho dostatečným množstvím tekutin.

Dávkování pro sportovce

Užívejte 4 – 7 tablet denně. První tři tablety si vezměte ráno nejlépe na lačno, aby jste dosáhli maximálního vstřebávání účinné látky. Tabletky by jste si měli vzít alespoň 30 minut před zahájením sportovního výkonu. Asi v polovině fyzického výkonu můžete zapít další 3 – 4 tablety.

Upozornění

Tento doplněk stravy není vhodný pro děti! Těhotné a kojící ženy mohou užívat Carnitax 600 pouze po konzultaci s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento přípravek neslouží jako náhrada běžné stravy.

Cena na internetu je cca 229 Kč.

Přidat komentář