Chcete sváču? Dejte si CARBOSNACK!

CARBOSNACK  je výrobek nové generace. Jedná se o energetický nemrznoucí gel vyrobený jedinečnou technologií. Je obohacený o účinné látky Taurin a L-Glycin. Chybí mu vůbec něco? To víte, že ano  – tuk.

Pro koho je CARBOSNACK určený?

Pro každého, kdo potřebuje „nakopnout“, tedy dodat energii. Je jedno jestli trpíte pod fyzickou námahou nebo tou psychickou. Řidiči, manažeři, dělníci,  sportovci atd. CARBOSNACK dodá energii před fyzickým výkonem, během fyzického výkonu i po skončení. Právě po skončení výkonu je energie důležitá pro zkrácení fáze regenerace svalů.

Nebojte se nejde o kalorickou bombu. CARBOSNACK obsahuje 185 kcal ve 100 gramech. Přesně tolik Vám stačí. Tento potravinový doplněk zpmalí vstřebávání v něm obsažených cukrů ta, aby jste přijali do krevního oběhu zcela nezbytné množství cukru. Opakované podání malého množství jednoduchých cukrů v průběhu výkonu, dokáže zabránit poklesu hladiny krevního cukru v důsledku vyčerpání energetických (cukerných) rezerv. Nikdy by jste neměli přijmout víc jak 30 g jednoduchých cukrů, protože by to zhoršilo Váš výkon a navíc by Vám bylo špatně.

Díky speciální tubě nedochází k nasávání vzduchu a tím brání kontaminaci obsahu bakteriemi a plísněmi.

Přidat komentář